Jeśli zastanawiacie się nad aktualizacją do najnowszego iOS 11, warto sprawdzić poniższe wideo. Dowiecie się czy wasze urządzenie ma szansę zwolnić, czy może przyspieszy i każda akcja wykonywana będzie płynniej.

YouTuber EverythingApplPro zamieścił na swoim kanale wideo, w którym dokonuje porównania prędkości iOS 10.3.3 z najnowszym iOS 11. Test przeprowadzony zostaje na wszystkich iPhone’ach, więc jeśli macie wątpliwości, co do Waszego modelu, ten filmik może okazać się pomocny.

Nie da się nie zauważyć, że nowszy system działa wolniej. Widać to zwłaszcza na starszych modelach. Nie są to jednak drastyczne zmiany, opóźnienia wynoszą dosłownie chwilę i prawdopodobnie w codziennym korzystaniu nie będą one tak zauważalne. iOS 11 był długo wyczekiwanym systemem, miał przynieść sporo nowości i usprawnień. Tak też się stało, lecz jak z każdą większą aktualizacją bywa początki są trudne. Apple z pewnością w niedługim czasie wypuści łatkę niwelującą powyższe opóźnienia i błędy. Ciężko jednak powiedzieć, kiedy to nastąpi.

źródło: YouTube