ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Dell Streak w AT&T

Autor: Filip Stachowicz Kategoria: NewsyWszyscy ci, którzy od pierwszego wejrzenia zakochali się w nowym produkcie znanej amerykańskiej firmy Dell – mowa oczywiście o Streak’u – mają powód do świętowania. Otóż, już 13-tego sierpnia 5-cio calowe monstrum wejdzie do sprzedaży w amerykańskiej sieci AT&T. Cena aparatu wraz z dwuletnim abonamentem będzie wynosiła 299$ (930zł.), zaś za sam sprzęt, bez jakichkolwiek zobowiązań będziemy musieli zapłacić aż 550$ (1,700zł.). 

Jak na razie, telefon wyposażony jest w Androida w wersji 1.6, jednakże wszystko wskazuje na to, że Dell zostanie członkiem elitarnej grupy urządzeń wyposażony we Froyo jeszcze do końca tego roku.

Streak łączy w sobie cechy zarówno tabletu, jak i smartfonu oferując nam między innymi: Procesor Qualcomm Snapdragon o taktowaniu 1GHz, 5-cio megapikselowy aparat z podwójną diodą LED, Android w wersji 1.6, WiFi, Bluetooth, GPS i HSDPA, 5-calowy ekran WVGA, a także ogromną wbudowaną pamięć wewnętrzną (16GB).

Dla osób bardziej zainteresowanych sprzętem zapraszamy do obejrzenia dwóch poniższych filmów. Zaznaczamy jednak, że drugi jest przeznaczony tylko dla osób o mocnych nerwach ;).

https://www.youtube.com/watch?v=xInF_N107lk

źródło: androidandme.com

Sprawdź najnowsze wpisy