iPhone X jest drogi? Tim Cook uważa, że cena jest odpowiednia

Newsy

Zaprezentowany 12 września iPhone X jest najdroższym smartfonem od Apple w całej historii. Wyceniono go na 999 dolarów. o wysoka i niezachęcająca do zakupu kwota. A co sądzi o tym Tim Cook?

Wywiad dla Good Morning America był dla Tima Cooka pierwszym po prezentacji nowych iPhone’ów. Rozmawiano w nim między innymi o cenie jubileuszowego modelu – tysiąc dolarów, a w Polsce prawie pięć tysięcy złotych to dużo pieniędzy. CEO Apple wypowiedział się na jej temat i uznał, że to odpowiednia kwota za możliwości oferowane przez iPhone X. Najnowszy smartfon wprowadza nie tylko technologię ARKit, ale także iOS 11 z nowymi funkcjami oraz skanowanie twarzy 3D.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Słowem: iPhone X jest smartfonem, który dostarcza tego, czego wcześniej nie doświadczaliśmy, a wprowadzone nowości zostaną z pewnością docenione przez użytkowników.

iPhone X w sklepach pojawi się dopiero 3 listopada. Kilka dni wcześniej rozpocznie się jego przedsprzedaż. Ze względu na wysokie zainteresowanie oraz opóźnienia w produkcji, jego dostępność w tym roku może być ograniczona.

źródło: 9to5mac


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x