Zaprezentowany 12 września iPhone X jest najdroższym smartfonem od Apple w całej historii. Wyceniono go na 999 dolarów. o wysoka i niezachęcająca do zakupu kwota. A co sądzi o tym Tim Cook?

Wywiad dla Good Morning America był dla Tima Cooka pierwszym po prezentacji nowych iPhone’ów. Rozmawiano w nim między innymi o cenie jubileuszowego modelu – tysiąc dolarów, a w Polsce prawie pięć tysięcy złotych to dużo pieniędzy. CEO Apple wypowiedział się na jej temat i uznał, że to odpowiednia kwota za możliwości oferowane przez iPhone X. Najnowszy smartfon wprowadza nie tylko technologię ARKit, ale także iOS 11 z nowymi funkcjami oraz skanowanie twarzy 3D.

Słowem: iPhone X jest smartfonem, który dostarcza tego, czego wcześniej nie doświadczaliśmy, a wprowadzone nowości zostaną z pewnością docenione przez użytkowników.

iPhone X w sklepach pojawi się dopiero 3 listopada. Kilka dni wcześniej rozpocznie się jego przedsprzedaż. Ze względu na wysokie zainteresowanie oraz opóźnienia w produkcji, jego dostępność w tym roku może być ograniczona.

źródło: 9to5mac

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.