xiaomi mi mix 2 android p

Xiaomi Mi Mix 2 w białej, ceramicznej obudowie wygląda świetnie

Newsy

Xiaomi Mi Mix 2 zdążyliśmy już poznać. Oprócz standardowej wersji pojawiła się także „Special Edition”, która charakteryzuje się między innymi obudową wykonaną w całości z ceramiki. Do Sieci trafiły zdjęcia ukazujące wygląd smartfona w białej wersji kolorystycznej. Wygląda świetnie.

Xiaomi Mi Mix 2 Special Edition może się pochwalić całkowicie ceramiczną obudową, bez metalowej ramki oraz dwoma pierścieniami (jednym dla aparatu, drugim dla skanera linii papilarnych) wykonanymi z 18-karatowego złota. Jest to zatem model przeznaczony dla tych, którzy przywiązują wagę do detali oraz są skorzy wydać nieco więcej pieniędzy – wersja SE jest droższa o kilkaset złotych względem zwykłego wydania.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Specjalne edycja Mi Mix 2 prezentuje się znakomicie, o czym nie omieszkał wspomnieć Cui Baogiu w serwisie Weibo. Wrzucił on zdjęcia białego modelu, który możemy podziwiać z każdej strony. Frontowy panel urządzenia robi wrażenie, lecz dla niektórych efekt może psuć obiektyw kamerki selfie znajdujący się w prawym, dolnym rogu. W czarnej wersji kolorystycznej jest on niewidoczny, w białej go nie zauważyć.

Na pełną dostępność Xiaomi Mi Mix 2 Special Edition przyjdzie trochę poczekać. Produkcja trwa dłużej i niewykluczone, że na swój wymarzony egzemplarz trzeba będzie powalczyć z innymi kupującymi. Chętnych na najnowszego bezramkowca chińskiego producenta z pewnością będzie wielu.

źródło: Weibo


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x