Xiaomi Mi Mix 2 zdążyliśmy już poznać. Oprócz standardowej wersji pojawiła się także „Special Edition”, która charakteryzuje się między innymi obudową wykonaną w całości z ceramiki. Do Sieci trafiły zdjęcia ukazujące wygląd smartfona w białej wersji kolorystycznej. Wygląda świetnie.

Xiaomi Mi Mix 2 Special Edition może się pochwalić całkowicie ceramiczną obudową, bez metalowej ramki oraz dwoma pierścieniami (jednym dla aparatu, drugim dla skanera linii papilarnych) wykonanymi z 18-karatowego złota. Jest to zatem model przeznaczony dla tych, którzy przywiązują wagę do detali oraz są skorzy wydać nieco więcej pieniędzy – wersja SE jest droższa o kilkaset złotych względem zwykłego wydania.

Specjalne edycja Mi Mix 2 prezentuje się znakomicie, o czym nie omieszkał wspomnieć Cui Baogiu w serwisie Weibo. Wrzucił on zdjęcia białego modelu, który możemy podziwiać z każdej strony. Frontowy panel urządzenia robi wrażenie, lecz dla niektórych efekt może psuć obiektyw kamerki selfie znajdujący się w prawym, dolnym rogu. W czarnej wersji kolorystycznej jest on niewidoczny, w białej go nie zauważyć.

Na pełną dostępność Xiaomi Mi Mix 2 Special Edition przyjdzie trochę poczekać. Produkcja trwa dłużej i niewykluczone, że na swój wymarzony egzemplarz trzeba będzie powalczyć z innymi kupującymi. Chętnych na najnowszego bezramkowca chińskiego producenta z pewnością będzie wielu.

źródło: Weibo

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.