Action Launcher ze świetną opcją dostosowania ikon znaną z Androida Oreo

1 minuta czytania
Komentarze

Launchery należą do bardzo popularnych aplikacji wśród fanów Androida. Po ich zainstalowaniu zmianie ulega nakładka na system. Z takiego rozwiązania korzystają często użytkownicy, którym nie podoba się wizualna strona oprogramowania, jaką narzuca im dany producent. Dzięki temu mogą oni diametralnie zmienić wygląd systemu z zielonym robotem. Jeszcze nie tak dawno sam korzystałem z Nova Launchera. Jednak w Sklepie Play dostępnych jest znacznie więcej tego typu programów. Jednym z nich jest zapomniany nieco Action Launcher.

Aplikacja 2 dni temu została zaktualizowana do wersji 28. Chris Lacy, który jest deweloperem launchera, obiecał wprowadzić w nim wiele funkcji znanych z Androida Oreo. Do tej pory działają już liczniki powiadomień przy ikonach, dostęp do ustawienia stylu znanego z Pixeli czy integracja z Google Now. Najnowsza wersja aplikacji wspiera też adaptacyjne paczki ikon. Ponadto znajdziemy w niej:

  • Pełną możliwość dostosowania ikon, w tym ustawienia ich stylu. Do wyboru jest koło, kwadrat, zaokrąglony kwadrat, łezka, kształt owalny.
  • Funkcję Quickedit
  • Nowe menu wyboru ikon
  • Zwiększoną kompatybilność dla Androida Oreo, włączając możliwość użycia jasnego paska nawigacyjnego
  • Integrację z Google Now

Jeżeli użytkownik chce skorzystać z funkcji dostosowania ikon, powinien pobrać aplikację AdaptivePack, która kosztuje 13,99 zł. Jest to cena promocyjna, ponieważ na co dzień kosztuje ona 19,99 zł. Należy pamiętać, że aby skorzystać z nowych funkcji, jest potrzebna również pełna wersja Action Launchera. Na koniec przypomnę, że obie aplikacje działają na urządzeniach z Androidem w wersji Lollipop lub wyższej.

źródło: androidpolice

Motyw