Po wycieku zdjęć Note’a 8.0 Samsung zapowiedział dziś w nocy kolejną nowość. Jest nią przystawka do telewizora, która ma być rywalem dla rozwiązania udostępnionego przez koncern Apple.

Samsung HomeSync, bo tak ma się nazywać to urządzenie, zaoferuje nam dostęp do Androida w wersji 4.1 Jelly Bean na naszym telewizorze. Producent potwierdził dostęp przystawki do Sklepu Play, przez co jej funkcjonalność znacząco wzrośnie. A to nie wszystko, co Koreańczycy mają nam do zaoferowania. Poza tym sprzęt pozwoli strumieniować bezprzewodowo multimedia na duży ekran z naszego smartfona. Dodatkowo dostaniemy możliwość synchronizacji urządzeń z wbudowanym dyskiem twardym.

Pod czarną błyszczącą obudową znajdzie się dwurdzeniowy procesor 1,7 GHz, 1 GB pamięci RAM, dwa złącza USB 3.0, microUSB, HDMI, dysk twardy o pojemności 1 TB oraz optyczne złącze audio. Nie zabrało także wsparcia dla gigabitowego wejścia Ethernet, łączności WiFi w standardach b/g/n oraz BT 4.0.

HomeSync ma trafić do sprzedaży już w kwietniu, a szczegółowe informacje dotyczące ceny i dostępności producent poda na rozpoczynających się jutro targach MWC 2013.

Czy chcielibyście być posiadaczami takiego urządzenia?

źródło: androidcentral.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Czerwiec