Samsung zapowiada rywala dla Apple TV

Newsy

Po wycieku zdjęć Note’a 8.0 Samsung zapowiedział dziś w nocy kolejną nowość. Jest nią przystawka do telewizora, która ma być rywalem dla rozwiązania udostępnionego przez koncern Apple.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Samsung HomeSync, bo tak ma się nazywać to urządzenie, zaoferuje nam dostęp do Androida w wersji 4.1 Jelly Bean na naszym telewizorze. Producent potwierdził dostęp przystawki do Sklepu Play, przez co jej funkcjonalność znacząco wzrośnie. A to nie wszystko, co Koreańczycy mają nam do zaoferowania. Poza tym sprzęt pozwoli strumieniować bezprzewodowo multimedia na duży ekran z naszego smartfona. Dodatkowo dostaniemy możliwość synchronizacji urządzeń z wbudowanym dyskiem twardym.

Pod czarną błyszczącą obudową znajdzie się dwurdzeniowy procesor 1,7 GHz, 1 GB pamięci RAM, dwa złącza USB 3.0, microUSB, HDMI, dysk twardy o pojemności 1 TB oraz optyczne złącze audio. Nie zabrało także wsparcia dla gigabitowego wejścia Ethernet, łączności WiFi w standardach b/g/n oraz BT 4.0.

HomeSync ma trafić do sprzedaży już w kwietniu, a szczegółowe informacje dotyczące ceny i dostępności producent poda na rozpoczynających się jutro targach MWC 2013.

Czy chcielibyście być posiadaczami takiego urządzenia?

źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x