Zdjęcie z przecieku oficjalnie potwierdza Samsunga Galaxy Note 8.0 na MWC 2013

Mikołaj Kostrzewa Newsy 2013-02-23

Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem targów MWC w Barcelonie, anonimowa osoba postanowiła uwiecznić na zdjęciu stanowisko Samsunga. Nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby na samym środku stoiska nie pojawiła się reklama Samsunga Galaxy Note 8.0, którą możemy uznać za potwierdzenie jego premiery w ciągu kilku dni.

Co już wiemy o wspomnianym tablecie? W przeciekach pojawiały się informacje na temat tego, że Note będzie wyposażony w ten sam procesor, który znajduje się w Galaxy S3 (Exynos 4412). Nie zabraknie również wyświetlacza o rozdzielczości 1280×800 pikseli.

Z pewnością można zadać sobie jedno ważne pytanie: Galaxy Note 8.0 to tablet czy telefon? Tak, tak, Note 8.0 będzie obsługiwał połączenia telefoniczne, zaskoczeni? My też. Jeżeli to urządzenie zmieści nam się do kieszeni, wówczas uznamy go za telefon, jeżeli nie to pozostanie tylko tabletem posiadającym dodatkowe możliwości.

A jakie są Wasze odczucia co do najnowszego przedstawiciela serii Note?

źródło: androidauthority.com


 • sir-greg

  Jakby jeszcze kosztował w granicach 1,5 tyś pln to można by się nad nim zastanowić.

 • Singularity

  co was tak dziwi w tym, że będzie miał funkcję telefonu?
  przecież wszystkie tablety z serii Galaxy mając moduł 3G mają funkcję telefonu od początku tej serii…

 • Rafal_0

  Nie zmieści się w kieszeni, mój Galaxy Tab się zmieści, ale urządzenie lekko szersze(5-10mm) się już nie zmieści w moich kieszeniach.x