Stosunkowo niedawno Xiaomi przedstawiło model Mi A1. Pojawił się on w różnych plotkach przed premierą. Wtedy niewiele osób wierzyło w to, że Chińczycy mogą porzucić wychwalane MIUI na rzecz czystego systemu i przypomnieć o takiej serii jak Android One. Wiemy już, że Google chce ożywić tę rodzinę. Nadchodzą kolejne premiery z tego cyklu. Niedawno Evan Blass zdradził, że Motorola Moto X4 doczeka się stosownej odmiany. Teraz przyszła pora na HTC.

Zobacz też: Recenzja HTC U11

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Model U11 Life od wielu tygodni jest nam znany za sprawą nieoficjalnych informacji. Jednak jego popularność sprawiła, że kompletnie o nim zapomniałem. Ot, kolejny smartfon w plotkach, który nie wiadomo, czy ujrzy światło dzienne. Teraz znów o nim głośno i to właśnie w odmianie Android One. Tylko wciąż nie znamy bazowego modelu.

Na powyższej grafice od Evana Blassa jest widoczna tradycyjna wersja U11 Life. Odmiana stworzona na potrzeby rodziny Android One zostanie pozbawiona większości dodatków od HTC – w tym Sense UI. Jednak nie zabraknie możliwości ściskania krawędzi (Edge Sense), dedykowanego oprogramowania audio (USonic), aplikacji aparatu (HTC Camera) czy też ZEO. Tajwański smartfon ma wyróżniać się następującymi elementami:

  • 5,2-calowy wyświetlacz FullHD IPS LCD:
  • układ Snapdragon 630;
  • 32 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+MicroSD do 2 TB);
  • aparaty (przód i tył): 16 MPx;
  • certyfikat IP67, Bluetooth 5.0;
  • brak gniazda słuchawkowego.

Niestety dalej nie wiemy kiedy odbędzie się prezentacja U11 Life i odpowiednika z serii Android One.

 

źródło: Twitter

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.