OnePlus zapowiada konferencję! Co na niej poznamy?

mm Łukasz Pająk Newsy 2017-09-12

OnePlus bardzo rzadko organizuje wydarzenia na globalną skalę. Dlatego każda zapowiedź jest na wagę złota, gdyż może zwiastować coś niezwykłego, ale też coś, co pogrąży firmę. Wbrew pozorom, Chińczycy wciąż nie mają ugruntowanej pozycji na rynku, ale kolejne tygodnie, aktualizacje i plany pokazują, że nie warto jej przekreślać. Teraz mamy kolejną okazję, aby ocenić rozwój tego producenta.

OnePlus zapowiedziało premierę nowego produktu lub grupy produktów. Wydarzenie ma odbyć się 19 września w Paryżu. Jednak pamiętajmy, że często przez stwierdzenie „nowy produkt” możemy rozumieć nową wersję kolorystyczną znanego już urządzenia. Co prawda OnePlus 5 został już zaprezentowany w kolejne barwie. Malowanie „Soft Gold”, czyli złote, jest nam znane z czasów OnePlus 3/3T, więc co teraz firma może szykować? Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Chińczycy ogłosili współpracę z Jean-Charles de Castelbajac, czyli kolejnym projektantem. To nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni, gdy OnePlus ogłasza tego typu kolaborację.

Jednak czego oczekiwać? Możliwości jest kilka. Być może ujrzymy nową wersję kolorystyczną OnePlus 5, ale też nie zapominajmy, że firma oferuje plecaki, torby, koszulki i tak dalej. Bardzo możliwe, że właśnie w tym kierunku będzie poprowadzona premiera. Wszystkiego dowiemy się już za tydzień, ale patrząc na brak jakichkolwiek plotek na temat nowego urządzenia to nie spodziewajmy się OnePlus 5T.

Źródło: informacja prasowa • Filodendron

  Na OP5T jest zdecydowanie za wcześnie. Moooże (jeśli w ogóle), to najprędzej za kolejny kwartał. I w sumie chyba nie bardzo jest co poprawiać. Nowego procka jeszcze nie ma, a jeśli by już się szarpnęli na nowy aparat, to na pewno nie „zmarnują” go na podwersję.

 • Pan Rafał (r4ph4ell)

  Mogli by w końcu powerbank z DASH zrobić

 • H0Ly_bLaSt0R

  Spodziewajmy spodziewamy się ? przydałoby się OIS w obu aparatach, grubsza obudowa i większą bateria no i żeby ekranu tym razem do góry nogami nie zamontowali ?

  • Kamil Gaweł

   Podpisuje się oboma ręcoma 🙂

   • Filodendron

    Pisze się „obyma rencyma”.

    • Kamil Gaweł

     Okej poprawię się 🙁

  • Gdyby zaprezentowali model z obróconym ekranem to zyskaliby niemałą grupę klientów, ale raczej ciężko liczyć na taką zmianę.