OnePlus bardzo rzadko organizuje wydarzenia na globalną skalę. Dlatego każda zapowiedź jest na wagę złota, gdyż może zwiastować coś niezwykłego, ale też coś, co pogrąży firmę. Wbrew pozorom, Chińczycy wciąż nie mają ugruntowanej pozycji na rynku, ale kolejne tygodnie, aktualizacje i plany pokazują, że nie warto jej przekreślać. Teraz mamy kolejną okazję, aby ocenić rozwój tego producenta.

OnePlus zapowiedziało premierę nowego produktu lub grupy produktów. Wydarzenie ma odbyć się 19 września w Paryżu. Jednak pamiętajmy, że często przez stwierdzenie „nowy produkt” możemy rozumieć nową wersję kolorystyczną znanego już urządzenia. Co prawda OnePlus 5 został już zaprezentowany w kolejne barwie. Malowanie „Soft Gold”, czyli złote, jest nam znane z czasów OnePlus 3/3T, więc co teraz firma może szykować? Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Chińczycy ogłosili współpracę z Jean-Charles de Castelbajac, czyli kolejnym projektantem. To nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni, gdy OnePlus ogłasza tego typu kolaborację.

Jednak czego oczekiwać? Możliwości jest kilka. Być może ujrzymy nową wersję kolorystyczną OnePlus 5, ale też nie zapominajmy, że firma oferuje plecaki, torby, koszulki i tak dalej. Bardzo możliwe, że właśnie w tym kierunku będzie poprowadzona premiera. Wszystkiego dowiemy się już za tydzień, ale patrząc na brak jakichkolwiek plotek na temat nowego urządzenia to nie spodziewajmy się OnePlus 5T.

 

Źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.