Asus tuż przed tegorocznym Mobile World Congress pokazał dwa całkiem pomysłowo zrobione klipy video mające przygotować nas na coś, czego zapowiedź będzie mieć miejsce 25 lutego. Bo obejrzeniu tych dwóch produkcji i zerknięciu do informacji umieszczonych pod filmikami w serwisie Youtube, możemy być prawie pewni, że nadchodzi kolejne urządzenie łączące tablet i telefon. Zacznijmy jednak pod początku czyli od wspomnianych wcześniej materiałów filmowych. W pierwszym możemy zobaczyć moment, kiedy Sagrada Familia zostaje „wzbogacona” o nowe, metalowe elementy. Między czasie możemy także usłyszeć także zdanie, że „tajemniczy, latający obiekt dokuje do kościoła”. Czasownik „dokować” w odniesieniu do Asusa kojarzy się albo z nowym Transformerem, albo z trzecią odsłoną PadFone’a.

Jednak jeśli zerkniemy na drugie video, zauważymy Krzysztofa Kolumba stojącego na kolumnie, który w pewnym momencie… Zresztą, zobaczcie to sami:

Jeśli dołożymy do tego jeszcze informację zawartą pod filmikiem („Join us on Feb. 25, when Pad and Phone come together”), możemy wywnioskować, że nie chodzi raczej o nową odsłonę Transformera, a bardziej o PadFone’a 3. A może  jednak Asus pokaże całkiem coś innego? Bądźcie z nami w trakcie MWC 2013 – będziemy Was informować o nowościach pokazanych w Barcelonie. Zaczynamy już w poniedziałek! Jak Wam się podobają spoty zaserwowane przez Asusa? Dla mnie zwłaszcza motyw z Kolumbem był naprawdę pomysłowy.  źródło: engadget.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.