Google Play Store zaktualizowany

Herman Żatuchin Newsy 2013-02-23

Minęło już kilka miesięcy od momentu większej aktualizacji i prawdopodobnie jeszcze poczekamy do premiery Key Lime Pie, o czym świadczy wypuszczona dzisiaj wersja 3.10.14.

Nowy plik .apk waży jedynie 14 KB więcej od poprzednika. Można więc wnioskować, że nie wprowadzono nowości, jedynie zoptymalizowano kod, zlikwidowano błędy bądź dodano usprawnienia.

A czy Wy odnotowaliście jakieś zauważalne zmiany? • Simono

  Jest pytanie o hasło do konta podczas kupowania aplikacji i opcja do jego zapamiętania.

 • wrosung

  Gdy wejdzie się w Google Play w zakładkę Moje aplikacje i wybierze zakładkę wszystkie można na stałe usunąć aplikacje przypisane do naszego konta Google. Przydatne jest to wtedy gdy robi się reinstal andka i można wcześniej usunąć aplikacje które już dawno usunęliśmy ale dalej są przypisane do naszego konta Google, Przynajmniej wtedy gdy po nowej instalacji systemu nie instalują się nam niepotrzebne aplikacje.

  • blumQ

   Ale ta funkcja była już dostępna we wcześniejszej wersji Google Play, przynajmniej u mnie 😉

 • Nazir

  Widzę tylko kafelki „)

  • raarx

   Nie, tylko nie ty….
   Przeniosłeś się z KŚ …
   Ostrzegam Cię, tutaj jak bd trollowal, to szybko urlop dostaniesz…

  • Piotrek1995312

   Komentarz zupełnie nie na temat. Dlaczego administracja jest ślepa i nie zbanuje tego trollowskiego gówniarza (5-10 lat maybe) za spam pod wszystkim ,czym się da ? Inne strony już sie przejechały przez to , że nie zbanowali tego bezmózgowia,np gsm.

   Co do tematu , do tej pory też nie zauważyłem żadnych „rzucających się w oczy” zmian.x