ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nowy Xiaomi Mi Notebook już jutro?

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Xiaomi znane jest z tworzenia sprzętu technologicznego w każdym segmencie: mamy smartfony, inteligentne opaski, pralki, a nawet laptopy. Bohaterem tego wpisu jest przedstawiciel ostatniej kategorii. Jutro chiński producent zamierza zaprezentować podczas konferencji następną generację bezramkowego smartfona, czyli model Mi Mix 2 oraz kolejne urządzenie z rodziny Mi Note oznaczone numerkiem 3. Plotki donoszą, że być może na sali pojawi się jeszcze jeden gracz. I będzie nim nowy notebook.

Mi Notebook Pro ma być nowym laptopem w portfolio producenta. Tym razem „Macbook z Chin” być może wyposażony zostanie w większy, bo 15,6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD. Co więcej, urządzenie może zaoferować aż 16 GB RAM i 256 GB dysku, prawdopodobnie SSD. Przewidywaną jednostką napędzającą jest Intel i78550U bądź Intel i58250U, z kolei układ graficzny to MX 150. Laptop pracować będzie na Windows 10.

Nie mamy pewności czy Mi Notebook Pro pojawi się na jutrzejszej konferencji. Od premiery pierwszej generacji laptopów minął ponad rok. Jeśli Xiaomi chce nam zaprezentować coś świeżego, to jest to dobry moment.

źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy