Facebook testuje nietypową funkcję randkowania, znaną z Tindera

mm Adam Lulek Newsy 2017-09-09

Facebook to gigant, który prężnie się rozwija testując, a w ostateczności oferując wiele nowych funkcji. Na temat portalu pisaliśmy ostatnio kilka razy. Wśród tematów znalazły się:

Okazuje się, że Facebook już testuje kolejną funkcję, która być może niedługo zagości na naszych smartfonach. Chodzi o możliwość randkowania, podobną do tej znanej z Tindera. Jak to będzie działało? Otóż na portalu znajdziemy listę znajomych, z którymi potencjalnie będziemy chcieli się umówić. Obok każdego nazwiska pojawi się opcja wyboru „tak” lub „nie, dziękuję”. Po zaznaczeniu tej pierwszej np. przy Magdalenie Kowalskiej, zostanie ona o tym poinformowana, jeżeli ona także dała nam „tak”. W przeciwnym razie, żadna ze stron nie dowie się, że druga chciała się spotkać.

Zobaczcie jak nowa możliwość prezentuje się na powyższym obrazku. O dziwo wygląda to całkiem sensownie. Dodam, że ma ona umożliwić randkowanie dwóm osobom, które nie są na tyle śmiałe, aby bezpośrednio zapytać o randkę.

Według Facebooka, testy funkcji ograniczone są w tym momencie do terenów Nowej Zelandii i Kanady oraz dotyczą jedynie aplikacji mobilnej. Istnieje pewne ryzyko, że gigant zrezygnuje z  wprowadzenia wspomnianej funkcji, jednak sądzę, że jest to mało prawdopodobne. Facebook chce utrzymać i zabawiać użytkowników na bardzo konkurencyjnym rynku. Ma temu służyć również wprowadzona ostatnio i niezbyt popularna funkcja Mój Dzień.

źródło: androidheadlines • adamus_pl

  Niedlugo nie bedzie internetu, bedzie facebook.

 • Mnie się ta funkcja nawet podoba…

  • Lookso

   Zobaczymy jak to wykonają i czy nie zmienisz zdania jak to będzie bardzo nachalne i nie do wyłączenia i Twoja dziewczyna będzie dostawać propozycje np. od ciapatych i murzynów… Zobaczymy…

   • freightleitner

    Myślisz,że wybierze ciapaka zamiast Ciebie?Ty jej dobierasz znajomych, powodzenia

    • Lookso

     Nie dobieram, tylko mówię, że to może męczyć ludzi, tak samo jak się nie podoba wielu osobom „Days” i nie można tego wyłączyć.

     • fuckbook nabierze nowego znaczenia xD Swoją droga ta opcja mi się też nie podoba

 • Tomek pozdro

  Zaczynam się bać tego Facebooka.

 • edi194

  Cukierberg już chyba sam nie wie co oni w tym FB chcą. Mogliby cofnąć się tak 5-6 lat do tyłu i tak zostać.