Powoli zaczynają opadać emocje związane z pokazaniem światu HTC One. Google najwidoczniej jednak chce zadbać o to, aby Android nadal nie schodził z ust całego technologicznego świata.

Na ubiegłorocznej stronie, gdzie można było wykupić bilety na Google I/O 2012, dziś przez chwilę dostępna była zapowiedź tegorocznego wydarzenia. Jeśliby wierzyć zrzutowi ekranu zrobionemu przez anonimowego użytkownika, już 13 marca rozpocznie się oficjalna rejestracja na konferencje Google’a. Przypominamy, że trzydniowe święto koncernu z Mountain View ma odbyć się w dniach 15-17 maja. Więc jeśli masz ochotę wybrać się do San Francisco, to warto być przygotowanym, bo w ubiegłym roku bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki.

A czego możemy się spodziewać po I/O 2013? Po za wypowiedziami cennych w świecie technologii osobowości, na pewno dowiemy się czegoś więcej o planach odnośnie ChromeOS. Do tego Qualcomm w jednej ze swoich prezentacji zawarł informacje, że premiera Androida Key Lime Pie odbędzie się w maju, co zgadzało by się z datą konferencji. Ponadto z każdą kolejną, znaczącą wersją systemu Google prezentuje nowe urządzenie. Czy będzie nim X Phone? Tego dowiemy się już niebawem.

źródło: www.androidcentral.com

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Czerwiec