W tym roku Xiaomi zaprezentowało kilka niezłym modeli. Oprócz flagowego Mi6 poznaliśmy przecież także Mi5X czy nowego Android One, Mi A1. W Sieci pojawiają się już pierwsze plotki na temat następcy tegorocznego flagowego modelu. Jak się zapowiada Mi7?

Zacznijmy od tego, kiedy smartfon miałby się pojawić. Mówi się o pierwszym kwartale 2018 roku. To wcześniej niż miało to miejsce w tym roku – prezentacja Xiaomi Mi6 odbyła się dopiero w połowie kwietnia. Drugą kwestią, na którą warto zwrócić uwagę jest rozmiar oraz rodzaj ekranu. W Xiaomi Mi7 mamy znaleźć 6-calowy wyświetlacz wykonany w technologii OLED. To kolejny krok naprzód w stosunku do tegorocznej generacji, która oferuje przekątną 5,15 cali i technologię IPS.

Sercem smartfonu będzie oczywiście najnowsza jednostka Qualcomm. Plotki sugerują, że będzie to Snapdragon 845 w towarzystwie 6 bądź nawet 8 GB RAM. Oprócz tego na pokładzie ma się znaleźć także podwójny aparat z teleobiektywem oraz szklana obudowa.

źródło: MyDrivers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.