Po premierze HTC Evo w amerykańskiej sieci Verizon wielu Europejczyków nie mogło wyjść z podziwu dla tego produktu. Wielokrotnie mówiło się o stworzeniu odpowiednika Evo dla „Starego Kontynentu” i te plotki mogą się niedługo urzeczywistnić. 

Strona internetowa uwants.com udostępniła szpiegowskie zdjęcie HTC Desire HD (nazywanego także HTC Ace). Opis sprzętu w systemie inwentaryzacyjnym niemieckiej sieci Vodafone twierdzi, że sprzęt łączy w sobie cechy dwóch wcześniejszych modeli HTC, czyli Legend’a i HD2. Ace „pożyczył” od Legend’a materiały, z których będzie wykonana obudowa telefonu, zaś HD2 zainspirował go do użycia ekranu o takich samych wymiarach. 

Europejski odpowiednik oferować będzie: 4,3-calowy pojemnościowy ekran o rozdzielczości 800×480, Androida w wersji 2.2 z nakładką Sense, 8-mio megapikselową kamerę z możliwością kręcenia w HD, aluminiową powłokę (nie wiadomo, czy będzie ona obejmowała całą, czy tylko część obudowy), procesor o taktowaniu 1GHz, a także 4GB pamięci wewnętrznej. Nawet w dobie zalewającego rynek Samsunga Galaxy S, część odbiorców uprzedzona do koreańskiej marki  będzie mogła wybrać godną alternatywę w postaci Desire HD. 


źródło: phandroid.com

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Stachowicz