Podgląd podczas przewijania – na tę zmianę w YouTubie czekaliście

mm Łukasz Pająk Aplikacje 2017-09-06

YouTube stosunkowo niedawno przeszedł gruntowną odnowę w swoim mobilnym wydaniu na Androidzie. To oznacza, że na kolejne duże zmiany musimy poczekać, ale równocześnie nie oznacza, że Google nie przygotowuje drobnych zmian. Jedna z nich właśnie trafia do szerszego grona odbiorców, więc tym razem jedynie nieliczni nie ujrzą omawianej nowości. W takim razie przejdźmy do konkretów.

Często pytam się Was o to, czego brakuje Wam w aplikacji YouTube’a i niemalże za każdym razem pojawiła się uwaga odnośnie braku klatki, do której chcecie przewinąć film. W pełnowymiarowej odsłonie tego serwisu wyświetlanie takiej miniaturki jest dostępne od bardzo dawna, więc teoretycznie to była tylko kwestia czasu, aż zawita ona na urządzenia mobilne. Tak też się stało już jakiś czas temu, ale dla wybranych odbiorców. Dzisiaj niemalże wszyscy mogą pokusić się o sprawdzenie omawianej nowości.

Dostępna jest ona w aplikacji YouTube’a oznaczonej numerem wersji 12.32.60, ale również starsze wydanie (12.29.57) może wystarczyć. W moim wypadku 3 na 5 urządzeń pokazuje miniaturkę przy przewijaniu, więc pamiętajcie, że zmiana jeszcze nie trafiła na wszystkie smartfony. Tablety najprawdopodobniej czekają jeszcze w kolejce ogólnie.

źródło: Android Police • Linkyop

  Hmm… Ja mam ten podgląd od trzech miesięcy. ?

  • stark2991

   Byłeś na testach 😉
   U mnie jeszcze nie ma

   • Linkyop

    To dobrze. Lubię testować. :3

 • Dawid444

  Mam ją xperia xa

 • CezaR

  Mam to na Tablecie tak samo jak przewijanie co 10sek po podwójnym tapnieciu (TAB S 10,5)

  • Łukasz Pająk

   To super :). Kolejna partia odblokowana.