Xiaomi już za kilka dni zaprezentuje jeden ze swoich najbardziej charakterystycznych modeli. Mi Mix 2 jest urządzeniem, które wyróżnia się nie tylko pośród produktów chińskiego producenta, ale także na rynku w ogóle. Wszystko za sprawą designu i proporcji wypełnienia ekranem frontowego panelu. Drugą generację smartfonu poznamy 11 września, lecz już teraz możemy pobrać jego tapety.

W Sieci możemy znaleźć tapety, które pojawią się na pokładzie MIUI w Xiaomi Mi Mix 2. Jak na razie ich liczba nie jest porywająca i zamyka się w trzech sztukach, ale przyjrzyjmy się im z bliska. Wszystkie utrzymane są w niebieskiej tonacji, lecz każdy znajdzie odpowiednią dla siebie jasność – od bardzo jasnego do ciemnego klimatu.

Jak możecie zobaczyć powyżej, tapety stworzono dla stałego trybu wyświetlania, bez przewijania. Osobiście najbardziej podoba mi się grafika numer trzy, która ustawiona na smartfonie prezentuje się jeszcze lepiej. Jeśli chcecie pobrać tapety w oryginalnej rozdzielczości, kliknijcie TUTAJ.

źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.