OnePlus 2 nie może być gorszy – Android Oreo już dostępny

Newsy

Wczoraj przedstawiłem Wam wydanie Androida Oreo dla OnePlus One, czyli jednego z obecnie najlepszych urządzeń do modyfikacji – przynajmniej pod względem dostępności różnych oprogramowań i ogólnie rozumianego zainteresowania tym modelem. Ogólnie chińska marka wzbudziła dużą ciekawość nieoficjalnego wsparcia wśród deweloperów tego typu modyfikacji, więc siłą rzeczy kolejne modele również grzecznie czekają w kolejce.

Tymczasem OnePlus 2 otrzymał Androida Oreo. Oczywiście w nieoficjalnym wydaniu bazującym na Lineage OS, gdyż sam smartfon nie otrzymał Nougata, co zapewne wielu z Was odczuło na własnej skórze i prawdopodobnie od dłuższego czasu korzysta ze stosownych modyfikacji. Tym razem swoją pracą podzielił się jeden z użytkowników XDA-Developers, ale nie ukrywa, że nie jest to skończony projekt, co wiąże się z wadami. Tradycyjnie nie działa aparat, ale też charakterystyczny dla chińskiej firmy suwak trybu dźwięku. Użytkownicy muszą również liczyć się z rezygnacją z gestów na wyłączonym wyświetlaczu. Zainteresowani mogą sprawdzić omawiane oprogramowanie poprzez następujący link: Klik!

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

W kolejce jest jeszcze OnePlus X, który również został zapomniany przez firmę i to stosunkowo szybko. Jednak nie zapominajmy również o OnePlus 3/3T i 5, które wciąż są oficjalnie wspierane przez producenta i do końca roku mają otrzymać Androida Oreo.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x