Xiaomi Mi Mix wywołał w zeszłym roku wielkie zamieszanie na mobilnym rynku. Nikt się nie spodziewał po tej firmie, że zaproponuje wybranej grupie osób bezramkowego smartfona. Nawet w przedpremierowe plotki mało kto wierzył, ale jednak takie urządzenie ujrzało światło dzienne, a teraz oczekujemy jego następcy, który siłą rzeczy ma pokazać się z jeszcze lepszej strony. O nadchodzącym telefonie już pisaliśmy wiele razy, więc jeśli chcecie nadrobić zaległości to zapraszam Was do poprzednich wpisów, które znajdziecie pod poniższym linkiem: Klik!

Zacznijmy od tytułowego pudełka, które prezentuje się następująco:

Być może niewiele osób przykłada uwagi do opakowań, w których dostarczane są poszczególne smartfony, ale ja tak i widać w tym wypadku, że to będzie najdroższa propozycja Xiaomi. Skąd mamy pewność, że to właśnie Mi Mix 2 i faktycznie jego pudełko? Otóż powyższe zdjęcia ujawnił prezes chińskiej firmy. W takim razie teraz przyjrzyjmy się zapowiedziom omawianego modelu:

Zapewne nie czujecie się zaskoczeni, że producent kładzie największy nacisk marketingowy na wyświetlacz. Ponownie pojawia się data premiery, czyli 11 września. Tym sposobem Mi Mix 2 (lub 2.0) pojawi się oficjalnie dzień przed konferencją Apple, na której mamy ujrzeć najnowsze iPhone’y.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.