Apple rozsyła zaproszenia i potwierdza datę premiery iPhone’a 8

Newsy

Od dłuższego czasu próbujemy zgadnąć, kiedy Apple zdecyduje się na pokaz swoich najnowszych produktów. W naszych domysłach zawsze pojawiał się początek września, lecz dokładna data nie została potwierdzona. Teraz jednak sam Gigant z Cupertino to zrobił za sprawą oficjalnych zaproszeń na to wydarzenie.

Apple rozesłał oficjalne zaproszenia na konferencję. Obędzie się ona 12 września w Steve Jobs Theater znajdującym się w sercu Apple Park. Do tej pory prezentacje odbywały się w Kalifornii, a iPhone’a 7 ukazano nieco wcześniej, gdyż 7 września.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Hasłem tegorocznego wydarzenia będzie „Let’s meet at our place”. Apple nie chce zdradzić nic więcej i na jakiekolwiek potwierdzenia specyfikacji technicznej czy też funkcji musimy czekać do samej prezentacji.

Zaprezentowane zostanie kilka urządzeń. Wśród nich znajdą się oczywiście jubileuszowy iPhone, którego na razie zwiemy iPhone 8 oraz dwa ulepszone modele zeszłorocznych wydań, czyli iPhone 7s oraz 7s Plus. Pojawi się też Apple TV 5 generacji, smarwatch Apple Watch series 3 i szeroko zaprezentowany iOS 11.

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x