Wytrzymały smartfon taniej o 300 złotych – ale tylko w Biedronce!

Newsy

Biedronka nie raz dała się pokazać, jako przyjazna smartfonom i marce myPhone. Tym razem mamy do czynienia z kolejną świetną promocją, a jej wyłączność potęguje atrakcyjność oferty. Mowa tutaj o okazji na urządzenie z linii Hammer, któremu nie strach żadne warunki zewnętrzne.

Hammer Axe M LTE będzie bohaterem biedronkowej okazji, która wystartuje za kilka dni. Smartfon ten wyposażony jest w 4,5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD, procesor MediaTek taktowany zegarem 1,7 GHz oraz 2 GB RAM. W kwestii fotograficznej mamy tutaj do czynienia z 13-megapikselowym aparatem głównym oraz 2-megapikselową kamerką selfie.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Pamięć wewnętrzna wynosi 16 GB z możliwością jej rozszerzenia kartą microSD do 32 GB. Na pokładzie bateria o pojemności 3700 mAh oraz obsługa dual SIM.

Najważniejszą cechą Hammer Axe M LTE jest jego wytrzymałość. Smartfon odznacza się certyfikatem IP68, a konstrukcja obudowy należycie chroni go przed niepowołanymi uderzeniami.

Cena? Tylko w Biedronce będzie dostępny za 699 złotych. Poza popularną siecią marketów, za Hammera Axe M LTE trzeba będzie już zapłacić 999 złotych. Widzimy zatem, że oszczędność jest nie byle jaka. Promocja startuje 31 sierpnia i jest ograniczona czasowa do 13 września bądź do wyczerpania zapasów.

źródło: myPhone


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x