LG V30 jeszcze w tym tygodniu będzie mieć swoją premierę. Urządzenie szykuje się rewelacyjnie, a najnowsze doniesienia pozwalają nam poznać również jego cenę. Nie będzie tanio, lecz mniej niż obecna flagowa konkurencja.

Najnowszy model LG zostanie wyposażony w bardzo zaawansowany układ audio – Hi-Fi Quad DAC. Jest nim SABRE ES9218P od ESS Technology. Chip ten wprowadza dwie istotne nowości – pojawią się presety dla dźwięku oraz cyfrowe filtry. Próżno szukać takich udogodnień u konkurencji. Są to rozwiązania obecne głównie w wysokiej klasie sprzętu audio.

Układ dopełni technologia firmy MQA, która pozwoli nam zamienić LG V30 w cyfrowy dyktafon. Dzięki temu jakość z nagrać będzie jeszcze wyższa, a my z powodzeniem zarejestrujemy to, co nas interesuje.

W kwestii ceny, ET News raportuje, że za podstawową wersję przyjdzie nam zapłacić około 800 dolarów, z kolei na zakup wersji z Plusem trzeba przygotować o 100 więcej, czyli 900 dolarów. LG V30 na rynek trafi w czterech wersjach kolorystycznych czarnej, niebieskiej, srebrnej oraz lawendowej.

Poniżej możecie zobaczyć najnowsze zdjęcie smartfonu.

źródło: LG, Slashleaks, ET News

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.