Świetny głośnik Bluetooth z mikrofonem od Xiaomi za 90 zł!

Newsy

Xiaomi to firma, która oprócz smartfonów produkuje także inne urządzenia. Wśród użytkowników bardzo popularne są opaski o nazwie Mi Band. Nie wszyscy jednak wiedzą, że spółka w Chinach zajmuje się sprzedażą także innego sprzętu elektronicznego np. aparatów, słuchawek czy laptopów. Jest jeden czynnik, który łączy wszystkie produkty firmy. Chodzi oczywiście o bardzo niską cenę. Xiaomi oferuje tanie urządzenia, których jakość w stosunku do wydanych pieniędzy jest na satysfakcjonującym poziomie. Jednym z takich produktów jest głośnik Bluetooth od firmy.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Xiaomi Bluetooth 4.2 Speaker kosztuje teraz jedyne 90,76 zł. W porównaniu z wcześniejszą wersją urządzenia, jego sygnał jest bardziej stabilny, a zużycie energii znacznie mniejsze. Ponadto ma on wbudowany mikrofon, który umożliwia odbieranie połączeń poprzez naciśnięcie włącznika. Co więcej w głośniku została ulepszona redukcja szumów. Ma to umożliwić odtwarzanie czystego dźwięku ze smartfonów Xiaomi lub innych urządzeń z Androidem lub iOSem na pokładzie.

Design głośnika jest niewyróżniający się, ale estetyczny. Jego atutem jest kompaktowość i łatwość w przenoszeniu. Wymiary Xiaomi Bluetooth 4.2 Speaker to 15,45 x 6,00 x 2,55 cm. W urządzeniu znajduje się bateria o pojemności 1200 mAh, która powinna naładować się w 3 godziny. Według informacji producenta, głośnik po odłączeniu od kabla gra 10 godzin. Warto zwrócić uwagę, że na stronie GearBest ma on aż 227 opinii i średnią ocen na poziomie aż 4,9/5.

Warto dodać, że promocja kończy się za 20 godzin. Tutaj znajdziecie więcej szczegółów.

źródło: gearbest


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x