Awaria Facebooka i Instagrama – nie możesz się zalogować?

Newsy

Stało się. Armagedon właśnie się rozpoczął. Facebook wpadł w wyraźnie kłopoty i cały świat zgłasza problemy związane z działaniem tego portalu społecznościowego oraz Instagrama. Oczywiście zdanie z armagedonem to ironia, ale prawdą jest informacja, że Amerykanie walczą z problemami. Otóż o ile w Polsce kłopoty nie są zbyt wyraźne to na świecie wielu użytkowników sygnalizuje, że nie może się w ogóle zalogować.

Nas problemy z Facebookiem zaskoczyły w kwestiach zarządzania fanpagem – stąd nieregularne publikowanie wpisów. Jednak szybko się okazało, że to nie drobny błąd w kodzie, których wiele na tym portalu, a światowa awaria.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

W przypadku Instagrama sytuacja wyglądała o wiele gorzej, gdyż po prostu on nie działał – aplikacja się nie odświeżała, a wszelkie reakcje były ignorowane. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że firma szybko zwalczyła problem, choć wciąż w Sieci można znaleźć informacje, że to nie koniec problemów. Więcej szczegółów na temat raportów awarii i działania w poszczególnych krajach znajdziecie na następującej stronie: Klik!

W takim razie, jeśli jeszcze nie macie dostępu do jednego z powyższych portali społecznościowych to uzbrójcie się w cierpliwość – niedługo wszystko powinno wrócić do normy.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x