Nokia 3 jest budżetowym modelem, który niekoniecznie udał się producentowi. Brak wielu zalet w kwestiach technicznych nie oznacza jednak, że smartfon będzie dawał plamę na każdej płaszczyźnie. Urządzenie trafiło do Jerry’ego, który w swoich rękach nie patyczkuje się ze sprzętem. Rysuje, podpala i wygina, co tylko przewinie się przez jego dłonie. Zobaczmy więc, jak w jego teście wypada smartfon ze stajni HMD Global Oy.

Zack i jego kanał JerryRigEverything w serwisie YouTube robią furorę. Tam testy sprzęty odbywają się w niecodzienny sposób – brutalny, nie znający litości, z pełnym użyciem siły i ostrych akcesoriów. Jak Nokia 3 poradziła sobie z wyzwaniem wytrzymałościowym?

Okazuje się, że całkiem nieźle. Ekran zbiera rysy dopiero przy twardości „6”, a ramka wykonana z metalu oraz przycisku z tego samego tworzywa również radzą sobie bardzo dobrze. Sytuacja wygląda gorzej w przypadku szkiełka aparatu, którego zostało wykonane z tworzywa sztucznego i efekty zadrapań są porażające.

Nokię 3 warto pochwalić za testy wyginania. Nic nie chrupnęło, nic nie skrzypnęło. Widać, że Zack używa naprawdę wiele siły, lecz smartfon od HMD twardo się trzyma.

Nasza recenzja Nokii 3 TUTAJ.

źródło: YouTube

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.