Oreo już każdy zdążył poznać. To właśnie pod taką nazwą kryje się najnowsza wersja systemu Android. Znamy już jej zalety oraz funkcje, a także na jakie urządzenia trafi. Spójrzmy zatem na ten produkt z jeszcze jednej perspektywy. W serwisie YouTube możemy zapoznać się z krótkim wideo ukazującym proces produkcji oraz chwilę premiery odsłonięcia robota w Nowym Jorku.

Google tuż obok swojego biura w Nowym Jorku przy 14th Street Park postanowiło postawić ruchomą figurkę zielonego robocika. Jego zmechanizowanie daje możliwość zrobienia sobie z nim zdjęcia w czterech możliwych pozycjach. Na YouTube możemy zapoznać się z filmikiem ukazującym pracę nad dużą statuą Androida.

Widzimy, że produkcja nie była prosta i musiała pochłonąć wiele czasu. Trzeba jednak przyznać, że robi wrażenie. Finalny efekt jest piorunujący, a zestawienie premiery z zaćmieniem słońca dodatkowo uatrakcyjniło to wydarzenie.

Z kolei w Mountain View możemy się spotkać z takimi prezentacjami robocika.

źródło: Twitter, YouTube

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.