Ogromna zniżka na Galaxy Note 8 – wystarczyło kupić Galaxy Note 7

Kamil Lewicki Newsy 2017-08-23

Od premiery Samsunga Galaxy Note 7 minął już rok, lecz wszyscy pamiętają o bombowych właściwościach urządzenia. Koreański producent wciąż musi walczyć z przyklejoną mu łatką. Dla konsumentów, którzy nabyli poprzednią generację przygotował bardzo fajną zniżkę. Obniżającą ceną najnowszego flagowca niemalże o połowę.

Wszyscy ci, którzy kupili Samsunga Galaxy Note 7 i będą chcieli nabyć Samsunga Galaxy Note 8, mogą liczyć na pokaźną zniżkę. Producent oferuje do 425 dolarów na zasadzie wymiany za aktualnie przez nas posiadany smartfon. W rzeczywistości może się okazać, że najwyższą kwotę otrzymają tylko właściciele topowych urządzeń. Nie zmienia to jednak faktu, że 425 dolarów stanowi niemalże połowę ceny całkowitej.

Nie wiadomo jeszcze czy w Polsce również zostanie wprowadzona taka forma rekompensaty. Łukasz w swoim wpisie mówi o kwocie 4299 złotych425 dolarów to w przeliczeniu około 1500 złotych. Wtedy Samsung Galaxy Note 8 z ceną na poziomie mniej niż 3000 złotych staje się świetną ofertą. Na takie rewelacje jednak musimy poczekać.

Preorder Samsunga Galaxy Note 8 startuje 24 sierpnia.

źródło: The Verge

x