Samsung Galaxy Note 8 w Plusie – ile zapłacimy za niego u operatora?

Newsy

Samsung Galaxy Note 8 już dzisiaj zostanie zaprezentowany. Nareszcie poznamy wszystkie nowości oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne, jakie skrywa w sobie najnowszy Notatnik. Przypuszczalna cena w polskich sklepach jest bardzo wysoka – ponad cztery tysiące złotych. Czy u operatorów znajdziemy taniej? Sprawdźmy jednego z nich.

W ofercie sieci Plus pojawił się cennik Samsunga Galaxy Note 8. Oferta zawiera w sobie kilka wariantów. Niezależnie od wybranej opcji na całkowity koszt składają się: rata za sprzęt, abonament oraz opłata początkowa (czyli kwota, którą musimy zapłacić by w ogóle otrzymać telefon).

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Raty za sprzęt wahają się od 45 (przy umowie zawartej na 48 miesięcy) do nawet 144 złotych (przy 24-miesięcznym zobowiązaniu). Abonament zaczyna się od 39,99, a kończy na 89,99 złotych. Z kolei najniższa opłata początkowa wynosi 898 złotych, a najwyższa aż 2199 złotych.

Niezależnie od opcji abonamentu sumarycznie zapłacimy tyle samo. Samsung Galaxy Note 8 finalnie przyjdzie nas 4354-4359 złotych. Jeśli przypuszczalna cena 4299 złotych się potwierdzi to oferta Plusa nie wydaje się najgorsza. Jest jedynie kilkadziesiąt złotych droższa, a oferuje ponadto usługi telekomunikacyjne.

Pełny cennik możecie sprawdzić TUTAJ.

Stream z Samsung Unpacked możecie śledzić poniżej:

źródło: Plus


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x