Tekken nareszcie na smartfonach – zobaczcie ten świetny zwiastun

Kamil Lewicki Gry 2017-08-22

Pamiętacie Tekkena? Tą grę można śmiało mianować legendarną. Niektórzy zagrywali się w nią na automatach, inni na pierwszych konsolach, a obecni na dużych ekranach już w wersję oznaczoną numerkiem 7. Niebawem jednak pojawi się grupa miłośników ogrywająca Tekkena na smartfonach. Tak, ten tytuł niedługo będzie dostępny w Sklepie Play oraz AppStore.

Tekken jest chyba tytułem, który kojarzą wszyscy. Nawet ci, którzy w niego nie grali. Niebawem produkcja ta pojawi się na urządzeniach mobilnych. Będzie dostępna na Androida oraz iOS. Za wydanie gry będzie odpowiedzialne macierzyste studio Bandai Namco Entertainment. Możemy zatem oczekiwać wysokiej jakości. Zresztą zobaczcie sami zwiastun i przekonajcie się, co nas czeka.

Na razie w Tekkena mogą zagrywać się mieszkańcy Kanady. Wydawca obiecuje jednak, że już niedługo rozszerzy dostępność tytułu na pozostałe państwa świata.

W Tekken Mobile znajdzie się ponad sto postaci, a gracze do walki wybiorą trzy z nich. Nie zabraknie również trybu wieloosobowego, który będzie stanowić esencję i motywację do jak najwyższych „combosów”. Spodziewajmy się też mikropłatności. Mimo iż nie są one obowiązkowe, warto mieć je na uwadze. To częsta forma zarabiania na grach dostępnych za darmo. W kwestii wymagań Tekken Mobile jest całkiem pobłażliwy. Urządzenie z 1 GB RAM powinno dać radę.

źródło: YouTube • Adrian Fijał

  Zapraszam jeśli interesujecie się grami http://superhacks.pl

 • Grzegorz93

  „Na razie w Tekkena mogą zagrywać się mieszkańcy Kanady.”

  Już go pobieram i zaraz napiszę czy mieszkańcy Polski też mogą grać. 🙂

 • teges

  Pewnie korzystniej wybrać emulator psp.

  • The Pittdroid

   JA do tej pory tak grałem 😀