Samsung już reklamuje Galaxy Note8, wyróżniając aparat(y) i S Pena

Newsy

Pojutrze o tej porze będziemy mogli wydać pierwszą ocenę Samsunga Galaxy Note8. Koreańczycy o godzinie 17 – naszego czasu – zaprezentują światu smartfona, który ma pokazać konsumentom urządzenie kompletne i pozbawione wad. Warto zauważyć, że w Europie będzie to tak naprawdę następca Galaxy Note 4, który swoją premierę miał trzy lata temu. Galaxy Note7 musiał zostać szybko wycofany w rynku, a jego poprzednik w ogóle nie pojawił się na Starym Kontynencie. Tym sposobem dla wielu to będzie rewolucja.

Sam smartfon nie powinien być dla nas żadnym zaskoczeniem, gdyż będzie to Galaxy S8 z paroma zmianami. Przede wszystkim wyświetlacz urośnie do 6,3-cali i wciąż będzie niemalże pozbawiony ramek. Proporcje 18,5:9 zostaną zachowane, ale rogi mają być mniej zaokrąglone.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Wciąż smartfona napędzać będzie Exynos 8895 w Europie i Snapdragon 835 w Stanach Zjednoczonych oraz Chinach. Do tego dołóżmy 6 GB RAM. Jedną z największych zmian ma być podwójny aparat, ale oczywiście nie zabraknie również stylusa S Pen. Właśnie te dwa elementy zostały wyróżnione w reklamach Koreańczyków przeznaczonych na rodzimy rynek.

W przypadku pierwszego nagrania, firma pokazuje, że pojawi się tryb bokeh oraz bezstratne, dwukrotne zbliżenie. Drugie to nic innego jak pokazanie S Pena jako precyzyjnego akcesorium do wprowadzania informacji.

Czego oczekujemy od Galaxy Note8? Wielu zapewne wskaże brak problemów z akumulatorem. To niejako już po specyfikacji można poznać, gdyż ten ma charakteryzować się pojemnością 3300 mAh. Tym sposobem ogniwo będzie mniejsze w stosunku do Galaxy Note7, ale zamknięte w większej obudowie, co teoretycznie eliminuje przyczynę samozapłonów zeszłorocznego smartfona.

 

 

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x