essential phone ph-1

[Pobierz] Tapety z Essential Phone, jednego z najciekawszych smartfonów roku

Newsy

Andy Rubin to legenda, między innymi dzięki której mamy dzisiaj do czynienia z Androidem. Uważany za ojca tego systemu, postanowił teraz „sam” stworzyć urządzenie z mobilnym systemem Google’a. Jest nim Essential Phone zaprezentowany w maju, który do niedawna traktowany był wyłącznie jako ciekawostka, gdyż kompletnie ucichł temat wprowadzenia urządzenia do sprzedaży. Jednak już lada moment może się to zmienić, co oczywiście wciąż oznacza, że ten smartfon nie trafi do Polski. Za to tapety już tak.

Mimo że tytułowe urządzenie ma charakterystyczny wyświetlacz z wycięciem na aparat to uspokajam – przygotowane dla niego grafiki są tradycyjne, w pełni prostokątne. Oto one:

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Powyższe grafiki zapisane są w różnych rozdzielczościach, ale ich prostota sprawia, że zarówno na ekranach FullHD oraz QuadHD prezentują się dobrze. W końcu pamiętajmy, że Essential Phone charakteryzuje się nie tylko wyciętym w wyświetlaczu miejsce na aparat lub cienkimi, trzema ramkami, ale też nieszablonową rozdzielczością tego panelu wynoszącą 2560×1312. Tak, świadczy ona też o proporcjach 18:9, które zawitały szerzej na rynku mobilnym za sprawą LG G6 i Samsunga Galaxy S8/S8+.

 

Źródło: Android Central


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x