Inwazja robaków na Androida już wkrótce!

Mateusz Gadzina Mateusz Gadzina Aplikacje

Myślę, że na tą informację czekało wielu z Was – Worms 2: Armagedon trafi w najbliższym czasie na Androida! Potwierdził to na forum jeden z członków załogi Team 17. Przypomnijmy, że tytuł ten cieszy się wciąż dużą popularnością wśród graczy, nie tylko na PC ale także na iOS, gdzie zadebiutował w 2010 roku. Premiera w Google Play planowana jest już na wiosnę tego roku. Oprócz wiadomości o rychłym pojawieniu się robaków na Androidzie ujawniono także kilka informacji o tym, co dostaniemy w momencie premiery. A czekać na nas będzie:

  • 30 misji dla pojedynczego gracza, które odbywać się będą w 5 nowych sceneriach (Manhattan, Średniowiecze, Sport, Budowa i Serowa Planeta) oraz tryb Treningu
  • Tryb „Licząc ciała”, gdzie staniemy naprzeciwko niekończącym się falom coraz silniejszych przeciwników
  • Multiplayer sieciowy (potwierdzone Wi-Fi, na niektórych stronach pojawia się także info o Bluetooth) dla 2 graczy
  • „Gorące krzesła”, czyli 2-4 graczy przy jednym urządzeniu
  • Klasyczne wyposażenie z oryginalnych Wormsów, zawierający m.in. Owcę, Betonowego Osła, Kij Baseballowy, Święty Granat Ręczny (swoją drogą – kto bez patrzenia do Google wie, do jakiego filmu jest to nawiązanie?)
  • Broń znaną z późniejszych odsłon czyli tytułowy Armagedon, Super Owcę czy też Trzęsienie Ziemi.
  • 12 różnych ustawień rozgrywki (Fort Mode, Crazy Crates, Easy, Normal, Pro, ‘Bazooka and Grenade’, Melee, Gun Show, Heads Up, Lightside, Darkside oraz Sudden Death)

Oprócz tego oczywiście dostaniemy możliwość personalizacji naszych robaczków (czapki, ubrania, głosy, nagrobki i taniec zwycięstwa) oraz wszystkie te animacje i odgłosy, za które pokochaliśmy Wormsy. Jeśli tylko poznamy dokładną datę premiery oraz ew. cenę – na pewno Was poinformujemy! Ja sam dużo czasu poświeciłem nie tylko „starym” Worms Armagedon, ale także tym odświeżonym wersjom (także na portalu Facebook) – mobilna odsłona na pewno wyląduje na wszystkich moich urządzeniach – a jak to będzie w Waszym przypadku?   źródło: forum.team17.com 

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy