YouTube dostaje sekcję wiadomości, to cios dla tradycyjnej telewizji

Newsy

YouTube bez wątpienia oferuje ogromny wybór materiałów wideo, jednak jego bolączką jest wszechobecny bałagan. Istnieją kanały, na których udostępniane są profesjonalne materiały informujące o najnowszych wydarzeniach, jednak dotarcie do nich graniczy z cudem. Google nareszcie rozwiązało ten problem, odpowiednia funkcja jest właśnie testowana.

Breaking news!

Zakładka pojawiła się wraz z doniesieniami na temat zamachu w Barcelonie. Tutaj pojawia się również problem – być może pojawiła się ona tylko na tę okoliczność i wkrótce zniknie. Bez wątpienia jest to bardzo ważne wydarzenie, które z pewnością przyciągnie widzów, ale temat niedługo ucichnie zakładka nie będzie już potrzebna. My jednak nie zauważymy różnicy, nic mi nie wiadomo o pojawieniu się tej sekcji u Polskich użytkowników. Jeśli jednak zobaczy ją ktoś, kto nie przepada za polityką, to zawsze pozostaje możliwość jej zamknięcia.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

To ma sens!

Dotychczas przy poszukiwaniu ostatnich wiadomości najchętniej wybierałem klasyczna telewizję. Powód jest prosty – dostaję skrót ostatnich wydarzeń z różnych dziedzin. YouTube nie ma tutaj szans, rozwinięcie jakiegokolwiek kanału o takiej tematyce jest trudne, a serwis w żaden sposób nie promuje tego typu treści. Jeśli nowa sekcja będzie rozwijana, to wkrótce możemy się spodziewać wysypu internetowych programów informacyjnych. Pozostaje jeszcze jedno pytanie – w jaki sposób byliby dobierani twórcy. Najlepszym rozwiązaniem byłoby promowanie wszystkich materiałów informacyjnych, nie tylko tych, które pochodzą od wielkich wydawców.

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x