Co Samsung zaoferuje w przedsprzedaży z Galaxy Note8 w Europie i na świecie?

Newsy

Już kilka dni dzieli nas od oficjalnej prezentacji Samsunga Galaxy Note8. Koreańczycy mają szansę kolejny raz pokazać naprawdę wyjątkowego smartfona, gdyż dzisiaj praktycznie żaden producent nie oferuje tego typu urządzeń ze stylusem swego rodzaju zintegrowanym z obudową. Jednak w Europie dopiero teraz użytkownicy Galaxy Note 4 mają szansę kupić następcę dla swojego telefonu. Oczywiście pod warunkiem, że nic po drodze niespodziewanego się nie wydarzy.

Bądźmy dobrej myśli. Kolejna wtopa mogłaby okazać się zbyt dużym ciosem dla wielu fanów Samsunga. Jednak pamiętajmy też, że Galaxy Note8 ma być bardzo drogą propozycją. Wiele źródeł wskazuje na to, że za smartona przyjdzie nam zapłacić grubo ponad 4000 złotych. W takim razie, co dostaniemy w zamian? Oczywiście ulepszoną wersję Galaxy S8+ ze wspomnianym stylusem i podwójnym aparatem. Pamiętajmy, że za tę flagową propozycję Koreańczycy zażyczyli sobie 3999 złotych na start. Ok, ale wróćmy do Galaxy Note8, który będzie oferowany w różnych zestawach w przedsprzedaży. W Stanach Zjednoczonych konsumenci będą mieli do wyboru możliwość kupna smartfona w następujących konfiguracjach:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
  • z kartą MicroSD o pojemności 256 GB i indukcyjną ładowarką;
  • z kamerą 360 stopni (Gear 360).

Prawdopodobnie powyższe opcje pojawią się również w innych krajach, ale nie w Europie. Dla nas Samsung przygotował stację DeX, o której opowiadał niedawno Maciej. Oczywiście może zdarzyć się sytuacja, że polski oddział firmy przygotuje coś innego, ale nastawmy się właśnie na możliwość zamiany smartfona w swego rodzaju komputer. Samo akcesorium osobno kosztuje około 450 złotych, więc przeczuwam zwiększenie liczby aukcji na portalach społecznościowych z DeXem w roli głównej.

Powyższe informacje ujawnił sam Evan Blass, więc mamy dużą pewność, że potwierdzą się po premierze Galaxy Note8. Ta odbędzie się 23 sierpnia, a sama przedsprzedaż rozpocząć się ma następnego dnia. Jednak pamiętajmy, że w Europie prawdopodobniej dłużej poczekamy na tego smartfona.

 

Źródło: Twitter (1), (2)


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x