Zorganizuj „zrzutkę” charytatywną na swoje urodziny na Facebooku

Newsy

Pamiętacie o urodzinach swoich znajomych? Jeśli nie to w większości przypadków przypomni Wam o tym Facebook. Ten lider wśród portali społecznościowych lubi angażować się w organizowanie tego typu uroczystości. W końcu chwali się, że codziennie aż 45 milionów użytkowników składa życzenia urodzinowe na tablicach solenizantów. Już dzisiaj możemy oglądać różnorakie filmy w ramach podziękowania w ramach odpowiedzi. Jednak to nie koniec propozycji Facebooka.

Teraz Amerykanie postanowili zaproponować możliwość organizowania zbiórki pieniężnej, ale nie w ramach samej uroczystości. To jest tylko powód, aby wesprzeć jedną z 750 tysięcy organizacji non-profit dostępnych na Facebooku w Stanach Zjednoczonych. Tak, niestety póki co w jednym kraju dostępna jest ta funkcja. Dedykowane powiadomienie pojawić się ma na dwa tygodnie przed urodzinami i po stworzeniu wydarzenia znajomi zostaną poinformowani o możliwości złożenia datku na rzecz wybranego przez siebie celu.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Drugą nowością, ale tym razem globalną jest film przygotowywany przez algorytmy Facebooka, który widoczny będzie dla solenizanta oraz najbliższych. Tak, podobne rozwiązanie już od przynajmniej roku jest dostępne, ale pojawia się po samych urodzinach.

Mam nadzieję, że możliwość organizowania zbiórek na cele charytatywne szybko zawita do Polski, ale oczywiście wiąże się to z przebrnięciem przez nasze prawo i podatki.

 

źródło: Facebook


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x