Wiemy już, że prezentacja Xiaomi Mi Mix 2 prawdopodobnie odbędzie się 12 września. Niespełna miesiąc do premiery to najlepszy czas na podgrzewanie atmosfery. Tym razem robi to sam projektant, Philippe Starck za pośrednictwem krótkiego wideo. To trzydzieści siedem sekund czystego widowiska.

Philippe Starck słynie z niebanalnych pomysłów. Jego projekty przyciągają uwagę i cieszą się olbrzymią popularnością. Poprzednia generacja bezramkowego modelu Xiaomi wyszła mu rewelacyjnie – Mi Mix był pożądany na całym świecie. Jest on również odpowiedzialny za zaprojektowanie Xiaomi Mi Mix 2, czyli tegorocznego flagowca, który po raz kolejny zachwyci swym designem.

Even less

‎Posted by Starck on‎ חמישי 17 אוגוסט 2017

Starck na swoim profilu na Facebooku zamieścił krótkie wideo promujące wygląd urządzenia. Jest świetnie. Tegoroczny model będzie definiował pojęcie bezramkowości na nowo. Producent chce osiągnąć wynik 93-95% zagospodarowania frontowego panelu ekranem. Będzie w stanie to osiągnąć za sprawą między innymi zaokrąglenia wyświetlacza po bokach.

Tył smartfonu niestety nie został pokazany. Z filmiku można jednak wychwycić kilka istotnych elementów jak na przykład umieszczenie kamerki selfie w dolnej części urządzenia, USB typu C czy maskownice na głośniki.

źródło: Facebook

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.