[Pobierz] Legendarny Alien Shooter teraz za darmo! Warto się pospieszyć

Kamil Lewicki Gry 2017-08-18

Kiedy 14 lat temu Alien Shooter trafił na rynek, chłopcy zamiast grać na dworze w piłkę zajmowali się eksterminacją obcych istot. Alien Shooter to świetna, wysoko oceniania produkcja studia Sigma Team, która dzięki swojej legendarności zdołała się już pojawić na wielu platformach. Do tej pory za pełną wersję na Androida musieliśmy zapłacić 22,99 złotych. Teraz jest szansa, by pobrać tę grę za darmo!

W Sklepie Play trwa właśnie promocja na pełną wersję gry Alien Shooter. Promocja o tyle ciekawa, że pozwala zaoszczędzić aż 100% pierwotnej ceny. Oznacza to, że nasz koszt wyniesie równe 0 złotych. Warto się pospieszyć, gdyż takie okazje nie trwają długo, a gra jest naprawdę warta uwagi.

W każdej misji cel jest tylko jeden – wyeliminować wszystkich obcych. Czeka nas dziesięć poziomów. Każdy z nich przyniesie nam nowe pieniądze, dzięki którym będziemy mogli ulepszyć swój arsenał. Alien Shooter nie pozwala na nudę. Urozmaicenie przeciwników, szeroki wybór broni, a także ogromna chęć przeżycia sprawiają, że nawet po kilkunastu latach chce się do tej gry powrócić.

POBIERZ ALIEN SHOOTER ZE SKLEPU PLAY

źródło: Sklep Play  • Rincewind

    No i dupa…. Spóźniłem się:(

  • Adrian Celej

    Oj, dawno w to nie grałem…