Samsung Galaxy Note 8 wycieka na zdjęciach wraz z ulotką

Kamil Lewicki Newsy 2017-08-18

Samsunga Unpacked już w przyszłym tygodniu. Za niespełna tydzień zapoznamy się z zaawansowanym technologicznie Samsungiem Galaxy Note 8, flagowym model z linii biznesowej, który zapowiada się na najdroższy smartfon koreańskiego producenta do tej pory. Jak to zazwyczaj bywa przed oficjalnymi prezentacjami, Internet zalewany jest rozmaitymi przeciekami. Tak jest i tym razem – oto prawdziwe zdjęcia oraz ulotka promocyjna nowego Notatnika.

Źródłem wycieku są prawdopodobnie Chiny. Samsung Galaxy Note 8 został uchwycony przez tajemniczego fotografa dość dokładnie.

Widzimy, że poprzednie rewelacje się potwierdzają. Ekran jest subtelniej zaokrąglony niż miało to miejsce w przypadku Samsunga Galaxy S8+, mimo to wyraźnie rzuca się w oczy jego długość. Niestety nie mamy lepszego podglądu na frontowy panel, lecz już na tych fotografiach można zauważyć świetne zagospodarowanie przestrzeni.

Do Sieci trafiły również materiały promocyjne, na których widzimy zalety urządzenia. Wśród nich duży, 6,3-calowy ekran o rozdzielczości QHD+, piórko S-Pen, standard IP68, podwójny aparat, skaner tęczówki oka oraz wsparcie dla szybkiego ładowania. Samsung Galaxy Note 8 dostępny będzie na starcie w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz złotej. W planach również wersja Deep Sea Blue.

Oficjalna prezentacja podczas Samsung Unpacked już 23 sierpnia.

źródło: GSM Arena

x