Acer Liquid Z2 oraz E1 oficjalnie zapowiedziane

Newsy

Im bliżej do targów MWC 2013, tym co raz większa ilość producentów zaczyna się chwalić swoim smartfonami. Jednym z nich jest Acer, który oficjalnie zaprezentował nowe telefony z serii Liquid.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Większy E1 (widoczny na zdjęciu) będzie posiadał 4,5 calowy ekran qHD, dwurdzeniowy procesor 1 GHz, podwójny system głośników, dźwięk DTS oraz 5 MPx aparat. O sprawne działanie smartfona zadba Android w wersji 4.1 Jelly Bean.

Natomiast mniejszy brat wyposażony będzie w ekran 3,5″ wyświetlający obraz w rozdzielczości HVGA, jednordzeniowy procesor 1 GHz, aparat 3 MPx lub 5 MPx oraz ulepszenie dźwięku SRS. I to niestety jedyne informacje jakie opublikował producent w komunikacie prasowym.

Obydwa nowe telefony mają wejść do sprzedaży także w wariancie z obsługą DualSIM. Kiedy i w jakich cenach na tę chwilę niestety nie wiadomo.

źródło: acer.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x