Im bliżej do targów MWC 2013, tym co raz większa ilość producentów zaczyna się chwalić swoim smartfonami. Jednym z nich jest Acer, który oficjalnie zaprezentował nowe telefony z serii Liquid.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Większy E1 (widoczny na zdjęciu) będzie posiadał 4,5 calowy ekran qHD, dwurdzeniowy procesor 1 GHz, podwójny system głośników, dźwięk DTS oraz 5 MPx aparat. O sprawne działanie smartfona zadba Android w wersji 4.1 Jelly Bean.

Natomiast mniejszy brat wyposażony będzie w ekran 3,5″ wyświetlający obraz w rozdzielczości HVGA, jednordzeniowy procesor 1 GHz, aparat 3 MPx lub 5 MPx oraz ulepszenie dźwięku SRS. I to niestety jedyne informacje jakie opublikował producent w komunikacie prasowym.

Obydwa nowe telefony mają wejść do sprzedaży także w wariancie z obsługą DualSIM. Kiedy i w jakich cenach na tę chwilę niestety nie wiadomo.

źródło: acer.com
Krzysztof Czerwiec