Data premiery Huawei Mate 10 oficjalnie potwierdzona

Newsy

O Huawei Mate 10 mówi się ostatnio coraz więcej. Kilka dni temu mieliśmy okazję przyjrzeć się renderom urządzenia. Z kolei teraz dowiadujemy się, kiedy smartfon będzie miał swoją oficjalną prezentacją. Przypuszczenia się sprawdziły. Ta data zawiera się w gorącym, czwartym kwartale bieżącego roku.

O tym, że Mate 10 będzie lepszy od iPhone 8 już wiemy. Również o tym, że jego cena wskoczy na naprawdę wysoką półkę. Rendery urządzenia wyglądają całkiem nieźle – Huawei wyczuło trend bezramkowych smartfonów high-end i przygotowuje właśnie coś, co wszystkich ma zwalić z nóg.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Za sprawą zaproszenia, które wyciekło do Sieci (a nie zostało jeszcze rozesłane gościom) poznajemy oficjalną datę prezentacji. Huawei swój flagowy model Mate 10 zamierza ujawnić 16 października. Wydarzenie odbędzie się w Niemczech, w Monachium.

Nie jesteśmy zaskoczeni terminem prezentacji, gdyż w plotkach często mówiło się o okolicach października. To będzie gorący okres – tuż po premierze Samsunga Galaxy Note 8 oraz iPhone’a 8 wraz z dwoma ulepszonymi braćmi względem zeszłorocznych modeli.

Poznaj urządzenie, na które warto było czekać

Tak brzmi motyw przewodni zaproszenia. Huawei Mate 10 może wywołać wrażenie swoją technologiczną stroną, lecz czy sprzeda się lepiej od konkurencji? Szczerze mówiąc, powątpiewam. Mimo wszystko warto poczekać. Mate 10 zapowiada się na sprzęt, którym nie pogardzi multimedialny geek.

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x