Samsung wypuszcza pierwszy teaser Galaxy Note 8 – #DoWhatYouCant

Newsy

W Sieci pojawił się własnie pierwszy teaser w formie wideo nadchodzącego flagowca koreańskiego producenta. Samsung Galaxy Note 8 będzie najbardziej zaawansowanym technologicznie smartfonem w portfolio producenta. Sprawdźcie sami, jak Samsung podgrzewa atmosferę przed oficjalną prezentacją modelu.

Samsung Unpacked, którego głównym bohaterem będzie Samsung Galaxy Note 8 odbędzie się już w przyszłym tygodniu, dokładnie 23 sierpnia, w środę. Tymczasem w serwisie YouTube na oficjalnym kanale Samsung Mobile możemy obejrzeć krótki filmik będący przedsmakiem tego wielkiego wydarzenia.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Sygnowany tagiem #DoWhatYouCant smartfon obiecuje wiele. Sądząc po dotychczasowych przeciekach możemy się spodziewać rewelacyjnego urządzenia. Mimo wysokiej ceny, która w Polsce może przekroczyć barierę czterech tysięcy złotych, nowy Notatnik sprawia wrażenie, że chce się go mieć.

Jedną z najbardziej interesujących nowości jest podwójny aparat z teleobiektywem. W tegorocznych flagowcach z linii Galaxy S Samsung nie zdecydował się na umieszczenie dwóch matryc. Galaxy Note 8 jest również ciut większy niż Galaxy S8+.

Ze swoim 6,3-calowym ekranem o rozdzielczości QHD+ i proporcji 18,5:9 oraz Snapdragonem 835/Exynosem 8895 (w zależności od regionu) w towarzystwie 6 GB RAM może stanowić łakomy kąsek dla konsumentów z całego świata. Nie zapominajmy również o piórku S-Pen, które jest nieodłącznym elementem każdej kampanii reklamowej Notatnika. To również ono dla niektórych jest mocnym argumentem przemawiającym właśnie za wyborem jednego z urządzeń z linii Galaxy Note.

źródło: YouTube


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x