Xiaomi Mi Mix 2 za niespełna miesiąc? Będzie drożej niż poprzednio

Newsy

Xiaomi Mi Mix 2 jest jednym z najbardziej wyczekiwanych bezramkowców tego roku. Poprzedni model był pożądany przez wielu ze względu na swoją ekskluzywność. Produkcja urządzenia została ograniczona i załapać się na zakup było bardzo trudno. Jak będzie tym razem? O wszystkim zdecyduje polityka Xiaomi. Na razie możemy pomówić o dacie prezentacji i cenach.

Poprzednia generacja smartfonu okazała się hitem. Niedługo chiński producent ma nam przedstawić następcę. Xiaomi Mi Mix 2 według najnowszego raportu zostanie ukazany całemu światu już 12 września, we wtorek. Przewidywane ceny niestety nie są optymistyczne. Prawdopodobnie będzie drożej niż rok temu. Za wersję podstawową wyposażoną w 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej przyjdzie nam zapłacić 3999 juanów, czyli około 600 dolarów. Xiaomi Mi Mix 2 nieco lepiej uposażony, bo w 8 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej to już koszt 4999 juanów, czyli około 750 dolarów.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Za projekt Xiaomi Mi Mix 2 odpowiedzialny jest Philippe Starck, którego niebanalne podejście do pracy widoczne jest w każdym sfinalizowanym produkcie. Mówi się, że najnowszy bezramkowiec dostanie ekran o proporcjach 18:9 i rozdzielczość QHD+. Sam wyświetlacz ma zajmować aż ~95% frontowego panelu. Ramki będą zatem naprawdę cienkie.

W kwestii specyfikacji możemy się spodziewać wszystkiego co najlepsze. Snapdragon 835 z GPU Adreno 540. Być może Xiaomi postawi również na lepszy aparat i pokusi się o zamontowanie obiektywów obecnych w modelu Mi6? Odpowiedź poznamy już wkrótce.

źródło: Mydrivers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x