LG pokazało nowe funkcje w odświeżonej nakładce dla modelu V30

Newsy

Prawie każdy producent smartfonów modyfikuje Androida na swój sposób dodając do niego oryginalne możliwości. Ma to niestety wpływ na terminy aktualizacji do najnowszej wersji Androida, o czym między innymi pisałem kilka dni temu. Także LG posiada swoją własną wersję nakładki, która zmienia się z upływem czasu.

Fani smartfonów firmy czekają obecnie na premierę modelu V30. Na temat specyfikacji tego flagowca wiemy coraz więcej, jednak do tej pory nie wyciekały żadne informacje dotyczące nowej wersji oprogramowania, aż do teraz. Oczywiście nie chodzi mi o Androida O, lecz o jego wersję UX dla LG V30.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Będzie ona opatrzona numerem 6.0+. Przedsiębiorstwo potwierdziło, że w zamian za dodatkowy ekran, pojawi się „pływający” przycisk, który nieco może przypominać coś na kształt rozwijanego panelu Edge z serii Galaxy S7 i S8. Różnica będzie jednak polegała na tym, że po rozwinięciu guzika, uwidoczni się jeden wiersz specjalnych funkcji, który według mnie wygląda bardzo „fajnie” i minimalistycznie.

Dodatkowo znana funkcja Always On Display zostanie wzbogacona o nowe opcje. Użytkownicy będą mogli dodać do wygaszonego ekranu pływające narzędzia takie jak odtwarzacz muzyki albo zdjęcie. Ponadto w LG V30 pojawią się nowe możliwości odblokowywania telefonu – za pomocą rozpoznawania twarzy lub głosy. Ta ostatnia wsparta jest technologią od Qualcommu.

Na koniec przypomnę, że LG V30 zostanie zaprezentowany już 31 sierpnia, na dzień przed rozpoczynającymi się targami IFA w Berlinie.

 

źródło: androidpolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x