Nowy flagowiec HTC po pierwszych benchmarkach

Newsy

Wśród czytelników portalu na pewno nie brakuje osób, które czekają na informacje, jak HTC One spisuje się w benchmarkach. Amerykański SlashGear ma już wyniki z Quadranta oraz SunSpidera. W obu testach telefon wypada doskonale i pokazuje, że nowy procesor Qualcomma jest najszybszym mobilnym procesorem na rynku.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

W Quadrancie telefon zdobył 12417 pkt, a to ponad dwa razy tyle, ile otrzymał One X czy Nexus 4. Zagłębiając się w szczegółowe wyniki HTC One zauważymy, że smartfon uzyskał następujące wyniki: 37,304 za procesor, 10,922 za pamięć oraz 10,566 w kategorii I/O. Są to wyniki miażdżące Tegrę 3 i Snapdragona S4. Dla porównania Nexus 4 otrzymał 10,687 (procesor), 7,612 (pamięć) i 4,340 (I/O). Amerykańscy koledzy przyjrzeli się także pracy przeglądarki internetowej. I tutaj w SunSpiderze One uzyskał wyniki 1195.2ms, co jest wynikiem lepszym od One X+ (1215.4ms), ale troszeczkę gorszym od Galaxy S III (1082.2ms).

Czy od dziś HTC One może stać się synonimem słowa „wydajność”? Wydaje nam się, że tak.

źródło: slashgear.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x