LG próbuje odwrócić uwagę od konferencji HTC

Newsy

Kilka godzin przed konferencją HTC, która znajduje się obecnie w centrum zainteresowania, LG chce odwrócić uwagę od Tajwańczyków i udostępnia w internecie tajemnicze wideo.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Sugeruje nam ono, że nowa seria L oraz Optimus G Pro to nie wszystko, co LG przygotowało na zbliżające się wielkimi krokami targi MWC 2013. W filmie szczególny nacisk położono na cztery literki: L (Style), G (Greatness), F (Freedom), V (View). Style i Greatness to prawdopodobnie te smartfony, o których już wspominaliśmy na łamach naszego portalu. Mówi się, że smartfonem spod znaku View będzie Optimus Vu. A co z literą F? Na razie pozostają ona zagadką. Oglądając wideo nasuwa się także wniosek, że nadmiernie używane jest słowo „tag”.  Może to oznaczać, że LG postawi na łączność NFC w nowych urządzeniach.

Miejmy więc nadzieję, że prezentacja Koreańczyków na targach będzie na takim samym poziomie jak głośność muzyki w tej wideozapowiedzi.

źródło: youtube.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x