Premiera Galaxy SIV już w połowie marca?

Newsy

Historia lubi zataczać koło. Aktualnie przeżywamy to samo, co w roku ubiegłym. Mówię oczywiście o sytuacji związanej z premierą najnowszego high-endowego smartfona od Samsunga. Spirala plotek, doniesień i „prawie pewnych” informacji nakręca wiele osób zainteresowanych mobilnymi technologiami. Dzisiejszego wieczoru w wielu branżowych mediach na świecie pojawiła się kolejna plotka związana z planowaną przez Samsunga konferencją.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Do tej pory różne źródła twierdziły, że koreański producent zamierza przedstawić światu swoje najnowsze dzieło już w marcu br. Dzisiaj zaś Eldar Murtazin z Mobile-Review opublikował na Twitterze informację o wielkim wydarzeniu, które odbędzie się 14 marca w Nowym Jorku. Dodał on również, że podobnie jak w roku ubiegłym HTC straci szansę na zdobycie rynku ze swoim HTC One. Również redakcja SamMobile potwierdza tą datę i dodaje, że to Galaxy SIV zostanie zaprezentowany we wspomnianym wyżej mieście. Wybór takiego terminu świadczyłby też o tym, że Samsung nadal nie zamierza przedstawiać swoich perełek na branżowych targach, ponieważ wspomniana konferencja odbędzie się dwa tygodnie po MWC.

Na zagranicznych serwisach możemy przeczytać również, że smartfon otrzyma prawdopodobnie czterordzeniowego Exynosa 5 z układem graficznym Mali-T678, ekranem SuperAMOLED Full HD o przekątnej 4,99 cala, 2 GB pamięci RAM i 13 Mpix aparatem.

Źródło: Android Police, The Verge, SamMobile, Twitter


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x