Po ponad miesiącu oczekiwania użytkownicy Ery G2 (czyli brandowanego przez Erę HTC Hero) mogą pobrać paczkę z najnowszą wersja oprogramowania dla ich telefonu. Nie jest to co prawda Froyo (Android 2.2), ale po licznych perypetiach z upgrade’m ich sprzętu nawet po utrzymaniu Eclair’a (Android 2.1) powinni odczuć ulgę.

Oto oficjalna informacja od Ery dotycząca aktualizacji:

Witajcie. Jak już zauważyliście, pojawiła się długo wyczekiwana – również przez nas – aktualizacja Androida do wersji 2.1. Co nowego w niej znajdziecie? Choćby poprawione funkcje kamery, m.in. efekty kolorystyczne, balans bieli czy tryby sceny. Dodano również możliwość przeszukiwania wiadomości SMS i MMS, a także poprawiono działanie wirtualnej klawiatury, dzięki czemu stała się ona szybsza i bardziej intuicyjna. Drobnym poprawkom uległ też sam interfejs. Więcej już niebawem w osobnym artykule. Póki co zachęcamy do pobierania aktualizacji, jednocześnie przepraszając za dłuższy niż wstępnie zakładaliśmy czas oczekiwania. Dziękujemy również za wszystkie konstruktywne komentarze. Pozdrawiamy!

 
Należy pamiętać, że proces aktualizacji z reguły zajmuję nieco czasu, dlatego jak zawsze przy tego typu informacjach prosimy o maksimum cierpliowści. Aby przyjąć aktualizację należy dysponować wolną pamięcią w telefonie w ilości 25 megabajtów. Sama paczka z update’m waży około 80MB, dlatego zalecamy jej pobranie przy użyciu sieci WiFi.

Więcej na temat aktualizacji możecie poczytać na naszym forum

Temat podesłał: Moderator globalny forum.android.com.pl – q77. Dziękujemy! 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Stachowicz