ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
xiaomi mi 7, mi 7

Xiaomi we współpracy z Samsungiem. Przyszłoroczny flagowiec może błyszczeć ekranem

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Ekrany Samsunga uważane są za najpiękniejsze na rynku. Owszem, znajdą się głosy mówiące o przesyceniu kolorów czy nienaturalnym odwzorowaniu, lecz zdecydowana większość mówi im „tak”. Co więc powiecie na wieść, że być może znajdą się one już w przyszłorocznym flagowcu Xiaomi?

Podążając za najnowszymi przeciekami możemy oczekiwać współpracy chińskiego giganta technologicznego jakim jest Xiaomi z Samsungiem Display. Umowa ma dotyczyć wyprodukowania wyświetlaczy, które prawdopodobnie zostaną umieszczone w Xiaomi Mi7. Ich premiery oczekujmy zatem w 2018 roku.

Ekran OLED, na który chce postawić Xiaomi ma mieć aż 6 cali. Pierwsza dostawa w liczbie miliona sztuk ma dotrzeć już w grudniu, natomiast pozostałe 2,2 miliona miesiąc później. Xiaomi Mi7 może na tym wiele zyskać. Mocne podzespoły, świetny ekran Samsunga oraz atrakcyjna cena mogą skusić rekordową liczbę kilentów.

Początkowo Chińczycy planowali współpracować z LG, lecz umowa nie została zrealizowana. Jeśli tak by się jednak stało, zamiast 6-calowych paneli otrzymalibyśmy wyświetlacze o przekątnej 5,5 cala.

źródło: The Investor

Sprawdź najnowsze wpisy