ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Jakie ekrany zagoszczą w Samsungu Galaxy S9 i S9+? Zaskoczeni?

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Galaxy S8 oraz S8+ są już pewien czas na rynku, dlatego naturalne jest, że naszych uszu dochodzić będą wieści o następcach. Najnowszy raport traktuje o ekranach, jakie znajdziemy w Samsungu Galaxy S9 oraz Samsungu Galaxy S9+. Jeśli wiadomość się potwierdzą, możemy mówić o bezpiecznym ruchu.

Jak informuje The Investor Samsung Display mógł już otrzymać zamówienie na wyświetlacze dla przyszłorocznych flagowców. Według źródłowych informacji Galaxy S9 oraz Galaxy S9+ nie zaskoczą nas swoimi ekranami. Mają być one identyczne, jak w tegorocznych modelach. Zatem Inifnity Display o przekątnych 5,77 i 6,22 cala zobaczymy po raz kolejny.

Dlaczego taka decyzja? Samsung wciąż pracuje nad implementacją skanera linii papilarnych pod ekranem. Być może skorzystanie z identycznych wyświetlaczy pozwoli producentowi na poradzenie sobie z problemami, które niespodziewanie wynikły w tym roku.

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Jeśli Samsungowi uda się wprowadzić nową technologię biometryczną do swoich urządzeń, a także ulepszy je pod kątem specyfikacji technicznej i optymalizacji systemowej, po raz kolejny możemy się spodziewać jednych z najlepszych smartfonów roku.

A na razie możemy czekać na 23 sierpnia. To właśnie wtedy spodziewamy się prezentacji Samsunga Galaxy Note 8.

źródło: The Investor

Sprawdź najnowsze wpisy